top of page

Gondolatok és megoldások a, a változásról és annak akadályairól


Avagy igaz-e az a már- már közhelyes mondás miszerint: Amikor egy ajtó becsukódik több másik ajtó kinyílik előtted?


Lehet, hogy közhely, de a tapasztalatok mégis azt mutatják, hogy igaznak tűnik.


Amikor van egy problémánk azt úgy is elképzelhetjük, mintha ezt a problémát, amelyet nem tudunk megoldani egy bezárt ajtó szimbolizálná. És itt merül fel egy lényeges kérdés: Vajon mi az az akadály, amely miatt sokáig, még mindig ott dörömbölünk a zárt ajtó előtt, és nem akarunk tágítani mellőle.




Egy ideig természetes viselkedés a bezárkózás, hiszen "el kell gyászolnunk a régit" , el kell fogadnunk új helyzetünket, új állapotunkat és a velünk történteket. Mindazonáltal fel kell tudnunk készülni, hogy képesek legyünk kilépni a komfortzónánkból, és ha szükséges, akár új képességeket kell beszereznünk.


Ebben a fázisban még segít az, ha közel vagyunk ehhez a bizonyos régi ajtónkhoz.



Vajon miért nem tudjuk észrevenni a sok körülöttünk lévő jobbnál jobb lehetőségeket, azaz a tágra nyitott ajtókat, amelyek a kiutat jelenthetik és mutatják számukra.

Hogyan tudunk tovább lépni, és a nehézségeken túljutni?


A nehézségek akkor kezdődnek, amikor a stressz olyannyira eluralkodik rajtunk, hogy beragadunk egy-egy régi helyzetbe, nem vagyunk képesek tisztán látni és hűvös fejjel gondolkodni. Képtelenek vagyunk meglátni az új lehetőségeinket, mert még mindig görcsösen ragaszkodunk a régi beidegződéseinkhez, rossz szokásainkhoz, amelyek megakadályoznak bennünket abban, hogy tovább lépjünk.


Sajnos ezzel a viselkedés mintázattal újra életre hívjuk magunk körül vagy elmélyítjük a nem kívánt - számunkra oly kellemetlen - negatív helyzeteket.

De mégis, mi ennek az oka?


A régi sérüléseink és hiányaink terelnek minket, és tanulva belőlük lehetőséget teremtenek a gyógyulásra. Ugyanakkor, ha nem foglalkozunk problémáinkkal, a szőnyeg alá söpörjük őket, és nem javítjuk ki régi sebzettségünkből eredő hiányainkat, akkor ezek a régi sérülések inkább akadályként viselkednek.


Gátjaink nem engedik, hogy bátorságot, erőt merítsünk és új képességeket alakítsunk ki, melyek által megteremthetnénk a számunkra legkedvezőbb lehetőségeket.


Miben tud segíteni neked ebben a kineziológia?


Mivel ezek a az érzéseid, hiányaid a múltban keletkeztek, ezért csak a múltba vissza lépve, a sérelem helyét azonosítva tudjuk csak orvosolni.

Az összes régi élményünket, tapasztalatunkat a testünk tárolja, ezért a saját testünktől tudhatjuk meg legpontosabban, hogy mire lenne szüksége, és hogyan pótolhatjuk hiányát .


A kineziológia módszere az izomtesztelés. Abban a pillanatban, amikor már megtaláltuk, illetve feloldottuk ezeket a rég keletkezett gátló blokkokat,

ebben a felszabadult állapotodban képes leszel arra, hogy meglásd az új lehetőséget, és bátorsággal tetterővel felfedezheted a saját, új nyitott ajtóidat!

A megoldás egyszerű és nagyszerű, és csak egy karnyújtásnyira van tőled! Ha bővebben érdekel, miként szabadulhatsz meg régi akadályaidtól, tanulmányozd át az oldás terápia menetét, és jelentkezze be hozzám!

Kineziológia One Brain terápia illlusztráció

Megértéssel, támogatással várlak a Lélekző-Műhelyben!





Szeretettel:


Gabi

10 megtekintés0 hozzászólás

コメント


bottom of page